Doprava a podmínky dodání

4. Doprava a podmínky dodání

Ve spolupráci se službou Uloženka.cz poskytujeme osobní odběr v PRAZE, BRNĚ, OSTRAVĚ a HRADCI KRÁLOVÉ (více o osobním odběru zde). O umístění zásilky na pobočku je zákazník vždy informován emailem a SMS zprávou.
Výš uvedená místa nejsou přímo našimi pobočkami, ale výdejními místy společnosti Uloženka.cz. Zboží si zde zákazník může vyzvednout po předchozí objednávce a až poté, co dostane zprávu prostřednictvím SMS a e-mailu, že je objednávka připravena k vyzvednutí.
Vyzvednutí zboží na jednotlivých výdejních místech se řídí obchodními podmínkami společnosti Uloženka.cz


Zaslání Českou poštou - skladové zboží je odesláno v den objednání, pokud je objednávka přijata v pracovní dny do 12 hodin.


Balíková doručovací služba PPL - skladové zboží je odesíláno v pracovní dny, pokud je objednávka přijata do 12 hodin.


Expedice neskladového zboží je závislá na dostupnosti uvedené u každého produktu. Jestliže Vaše zboží nebude expedováno ani do této lhůty, budeme Vás kontaktovat a informovat o stavu Vaší objednávky.
V případě, že bude ukončena výroba neskladového zboží, budeme Vás informovat nejpozději 7. pracovní den od objednání.
Ceny za dopravu můžete ověřit na stránce doprava. Balné neúčtujeme.

V případě platby bankovním převodem je zboží odesláno až po připsání částky na náš účet nebo po přijetí elektronického potvrzení o provedení transakce (viz. níže).


Česká pošta
a PPL doručují většinu zásilek do jednoho až dvou pracovních dnů od odeslání. Po odeslání zásilky Českou poštou nebo službou PPL obdržíte emailem číslo balíku, se kterým můžete sledovat zásilku na následujících adresách:


Sledování zásilky u České pošty

 

Sledování zásilky u PPL